WATCHING ME FALL x AFTER LAUGHTER
Watching Me Fall tym występem potwierdziło wszystko to co spowodowało, że bardzo przypadli mi do gustu na koncercie jaki widziałem w 2012. Super muza i ciekawe teksty wokalisty pomiędzy kawałkami. Dodatkowy WIELKI PLUS dla zespołu, za wypuszczenie materiału z najnowszej 7" na CD!

plakat
SOCIAL CRISIS x FAUSTO COPPI x KUROI AME
Było cudownie! Szkoda że nie mogłem zostać do końca koncertu i posłuchać Monday Suicide. Poniżej fotka jednego z organizatorów odpowiedzialnego za przygotowanie plakatu ;)

plakat
DRIP OF LIES x HEATSEEKER x CHORYGEN
Polecam zapoznanie się muzą łódzkiej ekipy Chorygen. Super d-beat z wisienką na torcie w postaci coveru Disable. Nowe kawałki Heatseeker również na duży plus a Drip Of Lies to już klasycznie MISTRZOSTWO ŚWIATA!

plakat
BELLICOSE MINDS x BELGRADO x VILE INTENT
Początek koncertu to wściekłość. Później nastały zimno falowe klimaty ale bujały elegancko, do tego stopnia, że nie bardzo było jak się na tych falach unosić z aparatem więc Bellicose Minds jest tylko kilka fotek z samego początku występu.

plakat
LOMA PRIETA x MERKABAH
Najbardziej do gustu przypadł mi występ Marksman. Niestety z powodu opóźnień PKP na Przychodnię dotarłem gdy już grali więc akurat ich fotek brak.

plakat
<<< nowsze wpisy                                                                                starsze wpisy>>>
:: mail :: Facebook ::