Fotka w zinie 'ONLY YOUNG ONCE' #1
24 strony formatu A5. W środku m.in. wywiady z Adamem z Thug X Life i Irkiem z Heatseeker / Burst In. Do oprawy tego drugiego przydała się moja fotka Heatseeker. Podziękowania dla Łukasza (autora) za sprezentowanie zina :)

okładka
NOWY NAGŁÓWEK
Na potrzeby strony facebookowej poprosiłem Arka z Beczki o zrobienie rysunku profilowego. Efekt pracy tak mi się spodobał, że postanowiłem go wykorzystać również na stronie. Jeszcze raz WIELKIE podziękowania dla autora.
NOWY DZIAŁ - POZA INTERNETEM
Ponieważ moja aktywność koncertowa mocno się zmniejszyła udało mi się wygospodarować czas i zrobić zestawienie produktów, w których zostały wykorzystane moje fotki. Trochę się już tego zebrało co osobiście mnie bardzo cieszy :-). Wykaz i szczegóły znajdziecie przechodząc do strony z działu. 'POZA INTERNETEM'.
GUANTANAMO PARTY PROGRAM x DRIP OF LIES
Było cudownie! Zarówno Drip Of Lies jak i Guantanamo Party Program zagrały elegancko. Gorąco polecam nowy album chłopaków z GPP. Występ Witchrite spędziłem na rozmowach poza salą koncertową tak więc fotek brak.

plakat
UNREST x KUROI AME x HOLY EXTERMINATION
Dopiero w drugiej połowie marca udało mi się wybrać na pierwszy koncert w tym roku. Unrest walnęło konkretną ścianą dżwięku, Kuroi Ame zgodnie z oczekiwaniami bardzo dobrze (dodatkowy plus za nowe kawałki), natomiast chłopakom z Holy Extermination proponuję wprowadzanie się w nastrój baśniowy przesunąć w czasie tak aby wypadał po występie ;-)

plakat
MINDFUCK x VEHEMENCE
W końcu udało mi się dotrzeć na skłot "Przychodnia". Możliwości koncertowe w porównaniu z "Elbą" zdecydowanie skromniejsze ale jak to zwykle w takich miejscach atmosfera genialna.

plakat
<<< nowsze wpisy                                                                                 starsze wpisy>>>
:: mail :: Facebook ::