REGRES x CYMEON X
Chłopaki z Regresu zaproponowali mi wykonanie zdjęć z nimi i chłopakami z Cymeon X w celu wykorzystania jednego z nich na okładkę splitu, który właśnie przygotowywali. Nigdy wcześniej pozowanych zdjęć nie robiłem, dodatkowo nie posiadam żadnego sprzętu który mógłby pomóc przy takich pracach więc stresik na początku trochę był. Zdjęcia wykonane 'rybim okiem' robiłem aparatem Mateusza, który wszystko w nim ustawił więc mnie pozostało tylko zrobienie 'pstryk' :-). Efekt końcowy czyli gotowe okładki możecie zobaczyć w tej galerii oraz w dziale 'POZA INTERNETEM'

plakat
CYMEON X
Sesja trochę przypadkowa, spowodowana opóźnieniem w przyjeździe zespołu Regres. W czasie oczekiwania na ich przyjazd chłopaki z Cymeon X zaprosili mnie na swoją próbę i pozwolili porobić fotki. To był super spędzony czas, a z perspektywy czasu moja ostatnia szansa usłyszenia ich w składzie ze Słonikiem.

plakat
BIAŁA GORĄCZKA
Tego wieczoru występowały również inne kapele, niestety mnie udało się być tylko na występie Białej Gorączki. Repertuar chłopaków jest ciągle taki sam ale mnie to zupełnie nie przeszkadzało i bawiłem się wyśmienicie.

plakat
ABEST x KALDERA
Główny punkt programu to Kaldera. Zespół, w którym kontynuuje granie dwóch typów z nieodżałowanej Panacea. Jest mrok i moc czyli dla mnie bomba! Chłopaki z Abest również grają w podobnych klimatach co przełożyło się na cudowny wieczór przy niskich i ciężkich dźwiękach. Zresztą posłuchajcie sami :)

KALDERA - zapis video z koncertu
ABEST - zapis video z koncertu

plakat
CALL THE COPS x BEYOND PINK x LANDVERRAAD
W końcu dotarłem do A.D.A. PUŁAWSKA. Miejsce jest SUPER! Kawiarnia, sala dla dystrybucji, sala koncertowa i dziedziniec gdzie można usiąść i pogadać. Trzymam kciuki aby przetrwało jak najdłużej. Co do samego koncertu to wypadł elegancko (w sumie chyba nie było innej opcji ;) ). Przy okazji występu Beyond Pink naszło mnie takie spostrzeżenie, że co widzę występ dziewczyn to mam wrażenie, że grają trochę inaczej i ich nutki z punkowych coraz bardziej zmieniają się w hardcorowe :]

plakat
                                                                                                            starsze wpisy>>>
:: mail :: Facebook ::